“KUZNETS UNIVERSITY DAY” у місті Красноград

8.12.2023 р. відбулась поїздка до міста Красноград співробітників Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця з профорієнтаційною програмою для школярів 9-11 класів.

Проректор з науково-педагогічної роботи і стратегічного розвитку Максим Серпухов провів презентацію всіх освітніх програм та особливостей умов вступу у 2024 році, школярі були зацікавлені і задавали багато запитань.

Від кафедри менеджменту, логістики та інновацій виступила доцент кафедри та відповідальна за профорієнтаційну роботу, гарант програми Інна Геращенко.

Вона розповіла про освітні програми:
🔹менеджмент інноваційної діяльності
🔹менеджмент організацій і адміністрування
🔹логістика.

Також було проведено ✨🏆Майстер клас «Шлях до успіху – будь першим!» ✨, під час якого школярі грали в командах, налагоджували організаційний зв’язок, спілкувалися і обирали найкращі відповіді на запитання спільно, під час групової роботи. Також вони активно вели боротьбу за першість і це дуже їм сподобалось! Було багато посмішок та гарного настрою, а також учасники опанували безліч майбутніх компетентностей, які потрібні їм в майбутній професії.

Школярі були дуже задоволені зустріччю і запросили викладачів ще приїзжати до них з цікавими майстер класами. В свою чергу ми також запросили їх до Харкова – у Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця 👨‍🏫👩‍🏫.

Чекаємо майбутніх абітурієнтів у нашому університеті🧑‍🎓👩‍🎓