30 березня У ХНЕУ ім. С. Кузнеця відбувся OPEN DAY

30 березня у ХНЕУ ім. С. Кузнеця відбувся День відкритих дверей.

Щиро вдячні всім школярам та їх батькам, які завітали на open day❤️
Та проявили інтерес до освітніх програм кафедри менеджменту, лоігстики та інновацій.

Наші студенти познайомили гостей з освітнім простором університету та провели екскурсію з елементами доповненої реальності, проректор зі стратегічного розвитку Максим Серпухов розповів про новації вступної кампанії 2024, освітні програми, факультети, міжнародні можливості та програми подвійних дипломів ХНЕУ ім. С. Кузнеця.

Декан факультету менеджменту і маркетингу Володимир Вовк презентував спеціальності, за якими здійснюватиметься набір на факультеті у 2024 році. А також познайомив з випусковими кафедрами, що здійснюють підготовку здобувачів, та можливістю навчання у групах повністю на англійській мові.

Бажаємо вступникам цього року успішно пройти вступні випробування та скласти НМТ.
Чекаємо всіх на спеціальностях факультету МіМ та
на освітніх програмах спеціальності 073 Менеджмент🔥