18.04.2024 р. «KUZNETS UNIVERSITY DAY”

18.04.2024 р. в рамках «KUZNETS UNIVERSITY DAY” відбулась поїздка до міста Люботин співробітників Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця та кафедри менеджменту, логістики та інновацій з профорієнтаційною програмою для школярів🤓
Їм розповіли про спеціальності університету та умови вступу 2024 року, від нашої кафедри був проведений майстер-клас “Швидкість і кмітливість: ключ до успішного бізнесу”, якій був захоплюючим і пізнавальним для школярів. Вони формували бізнес-проекти, створювали назву та логотип, а також презентували їх перед аудиторією. Участь у грі-аукціоні в майстер-класі додала елементів взаємодії та конкуренції, де вони навчалися приймати рішення з урахуванням ризиків та обмежень часу. Такий підхід у майстер-класі сприяв розвитку креативності, комунікативних навичок та стратегічного мислення серед школярів. Школярі були в захваті від майстер-класу і активно запитували про можливість подібних заходів у майбутньому, їхній інтерес та ентузіазм підтверджували високу якість та цікавість події.