13.03.2024 р. в рамках “KUZNETS UNIVERSITY DAY” відбулась поїздка до Пісочинського ліцею “Мобіль” команди ХНЕУ ім. С. Кузнеця з профорієнтаційною програмою для школярів

Кафедра менеджменту, логістики та інновацій для школярів підготовувала цікавий майстер-клас на тему: «Швидкість і кмітливість: ключ до успішного бізнесу», де студенти спробували себе у ролі підприємців, започаткувавши свій бізнес-проект, далі грали на швидкість у цікаву гру, де показали свої набуті знання зі школи в галузі економіки та менеджменту, в командній грі вони налагоджували організаційний зв’язок, та весело спілкувались між собою. Суперництво між командами показало, як можна швидко прийняти правильне рішення і дати більше відповідей до успіху та виграшу команди.

Посмішки та гарний настрій отримали школярі, і це гарний результат профорієнтаційної поїздки. Бажаємо гарно скласти НМТ та вступити до нашого ЗВО, щоб здобути найкращу професію.